آخرین محصولات

مباحث علمی

اصول کوهپیمایی

کوه پیمایی کوهپیمایی، فعالیتی پر طرفدار در سراسر جهان است. ازجمله جذابیت ها و ا نگیزه های موجود در این رشته از فعالیت ها، تامین سلامت، شادابی، ارتباط با طبیعت، انگیزه های اجتماعی و در نهایت لذت کشف و ماجراجویی است. کوهپیمایی به معنای راهپیمایی در کوه است و با کوهنوردی تفاوت دارد. پیمایش مسیرهای کوهستانی، بدون استفاده از ابزارهای ... ادامه مطلب »

مشکلات فضا نوردان و اقدامات صورت گرفته برای رفع آن

مشکلات فضا نوردان و اقدامات صورت گرفته برای رفع آن یکی از مشکلاتی که ممکن است برای فضاپیماها و فضانوردان ایجاد شود این است که در حین ماموریت اجرام آسمانی و زباله های فضایی باقیمانده از ماموریت های فضایی به فضاپیما ها برخورد کنند و باعث آسیب جدی آن شوند . برای جلوگیری از این حوادث متخصصان ، فضاپیماها را ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان مقاله تیزر های تبلیغاتی

 دانلود رایگان مقاله تیزر های تبلیغاتی مقدمه امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با ... ادامه مطلب »

مقاله باستان شناسی

مقاله باستان شناسی مقدمه باستان شناسی ، دانش شناخت فرهنگهای ادوار گذشتة انسان ، بر اساس مطالعة اشیا و آثار دیرین و جزآن . فرهنگستان ایران این ترکیب را معادل آرکئولوژی فرانسوی وضع کرده است که از آرخایولوگیا ی یونانی ، مرکب از آرخایوس به معنی کهن و لوگیا از واژة لوگوس به معنی شناخت ، مشتق شده است . ... ادامه مطلب »

نقش مشاوره و راهنمایی در رسیدن به اهداف

نقش مشاوره و راهنمایی در رسیدن به اهداف چکيده   راهنمايي به معناي هدايت و ارشاد و اداره کردن به کار مي رود و هدف آن عبارت است از: آگاهي و بصيرت فرد در امور گوناگون که اين شناخت موجب نيل به کمال و معرفت گردد. اهداف راهنمايي مي تواند آني و غايي باشد. هدف آني،  رفع مشکل فعلي فرد ... ادامه مطلب »

استاندارد حسابداري‌ شماره‌ 6

استاندارد حسابداري‌ شماره‌ 6 گزارش‌ عملكرد مالي استاندارد حسابداري‌ شماره‌ 6 فهرست‌ مندرجات‌   شماره‌ بند     مقدمه 1     تعاريف 2     اجزاي‌ عملكرد مالي‌ 4 – 3     صورت‌ سود و زيان‌ جامع‌ 14 – 5 صورت‌ سود و زيان‌ 15     اقلام‌ استثنايي‌ 17 – 16                                 (حذف شده است)30 – 18     تغيير در ... ادامه مطلب »

چگونه از محیط زیست خود محافظت کنیم ؟

چگونه از محیط زیست خود محافظت کنیم ؟ محیط زیست به تمامی محیطی اطلاق می شود که نسل انسان به طور مستقیم و غیر مستقیم به آن وابسته است و زندگی و فعالیت های او در ارتباط با آن قرار دارد . محیط زیست انسانی شامل هوا ، آب ، خاک ، گیاه ، بیشه ، مرتع ، دریا ، ... ادامه مطلب »

مقاله کامل معرفی کتاب من زنده ام

مقاله کامل معرفی کتاب من زنده ام مقدمه : کتاب من زنده ام نوشته معصومه آباد است. که موضوع آن مربوط به سالهای جنگ و دوران اسارت 4 زن ایرانی است. در بخشی از این کتاب می خوانید: این کتاب در حوزه اسارت و بخشی از خاطرات نانوشته 4 بانوی اسیر ایرانی به نگارش در آمده تا پاسخگویی بسیاری از ... ادامه مطلب »