آخرین محصولات

بایگانی ماهانه: آگوست 2015

عسل صد درصد طبیعی کوهستان های بکر الیگودرز

((حضرت محمد (ص) فرموده اند: خوردن عسل، استعمال بوی خوش، سوارکاری و نگاه کردن به سبزه نشاط آور است. به عقیده ابو علی سینا، عسل خوراکی است که جوانی را جاویدان می سازد، حافظه را نیرو می بخشد و گذشته را در خاطر زنده می کند، اندیشه را پاک می سازد، زبان را می گشاید و درد را ریشه کن ... ادامه مطلب »

دانلود مقاله بهره وری نیروی انسانی همراه با ترجمه و متن انگلیسی

دانلود مقاله بهره وری نیروی انسانی همراه با ترجمه و متن انگلیسی روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری Productivity Management Methodology Using Productivity Achievement Ratio Ta e Wa n K i m Hyun-soo Lee Moonseo Park and Jung-Ho Yu Received September 8, 2009/Accepted April 8, 2010 Abstract Although construction productivity has received a great ... ادامه مطلب »

تاثیر بازی های رایانه ای بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

تاثیر بازی های رایانه ای بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

تاثیر بازی های رایانه ای بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در قالب یک فایل ورد ۴۷ صفحه با قالب و ساختار استاندارد پایان نامه مقدمه رایانه ها که امروز تقریباً در بیش تر شئون زندگی انسان ها راه یافته اند ، هم چون دیگر ساخته های دست بشر ، دو روی سکه دارند که یک سوی آن بهره گیری درست ... ادامه مطلب »

دانلود پایان نامه نقش حسابداری در توسعه بازار های سرمایه در ایران

دانلود پایان نامه نقش حسابداری در توسعه بازار های سرمایه در ایران چکیده : یکی از مهمترین تصمیمات سیاست ملی در سه دهه گذشته آزادسازی بازار سهام بوده است.آزادسازی بازار سهام به سرمایه گذاران خارجی فرصت سرمایه گذاری در سهام دیگر کشورها را و به سرمایه گذاران داخلی امکان سرمایه گذاری در سهام خارجی را می دهد.برای دولتهای کشورها بسیار ... ادامه مطلب »

دانلود پایان نامه پخش بار احتمالاتی

دانلود پایان نامه پخش بار احتمالاتی 63 صفحه چکیده: هدف از طراحی و بهره برداری از یک سیستم قدرت، تأمین بارهای مورد نیاز شبکه می باشد مطالعه پخش بار به محاسبه کمیت های الکتریکی سیستم قدرت در حالت ماندگار به ازاء بارهای مشخص و معلوم می پردازد. این کمیت ها شامل ولتاژشین ها، قدرت های اکتیرو راکتیو تولیدی ژنراتورها و ... ادامه مطلب »

دانلود کاملترین سوالات استخدامی آموزش و پرورش 1394

دانلود کاملترین سوالات استخدامی آموزش و پرورش 1394 دانلود کاملترین سوالات استخدامی آموزش و پرورش 1394 در این قسمت مجموعه کاملترین نمونه سوالات استخدامی با توجه به منابع اعلام شده از سمت آموزش و پرورش تهیه گردیده که در اختیار علاقه مندان و متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 94 قرار داده شده است . این مجموعه ... ادامه مطلب »