آخرین محصولات

بایگانی ماهانه: سپتامبر 2015

تصاوير برگزيده مسابقات عکس نشنال جئوگراف

رسائل-عشق1

عکاس: Empusa pennata فستیوال آتش بازی در ژاپن. عکاس: Aichi Prefecture پرنده موسوم به باکلانیان در ساحل فلوریدا. عکاس: Sandy Scott آتش فشان “گلاسیر” در کالیفرنیا. عکاس: Judge Helbig کرم های شب تاب لای درختان جنگی در کارولینای شمالی. عکاس:  Spencer Black خرس قطبی در “سوالبارد”. عکاس: Colin Mackenzie کوه های “نالیهان” در آنکارا. عکاس:   Mehmet Gokyigit آخرین عکس ها از مادر در بیمارستان. عکاس: Sanja Burns ... ادامه مطلب »

جذاب ترین اخبار روز دنیا

دانلود پاور پوینت فیزیولوژی و ورزش کودکان - تهویه کودکان

این دهکده رویایی هیچ خیابانی ندارد و تمام نقل و مکانها با قایق امکان پذیر می‌شود و البته این کار اصلا دشوار نیست چراکه… بزرگ ترین تونل یخی دست ساز بشر در ايسلند افتتاح شد. این تونل که طولی حدود 550 متر دارد، تقریبا 30  متر پایین تر از سطح زمین ساخته شده است و این امکان را به بازدیدکنندگان ... ادامه مطلب »

“مردان و زنان مصنوعی” ساخت چین در راه ایران + تصاویر

مردان-و-زنان-مصنوعی

“مردان و زنان مصنوعی” ساخت چین در راه ایران + تصاویر “مردان و زنان مصنوعی” ساخت کشور چین از جمله تولیدات شرکت های چینی میباشد که فقط به فروش خود فکر میکنند. تاریخ انتشار : 6 شهریور 1394 بازدید : 14,296 نفر مردان و زنان مصنوعی چینی این روزها عروسک های انسان نمای چینی به صورت گسترده در بازار کشورهای ... ادامه مطلب »