آخرین محصولات
“مردان و زنان مصنوعی” ساخت چین در راه ایران + تصاویر

“مردان و زنان مصنوعی” ساخت چین در راه ایران + تصاویر

مردان و زنان مصنوعی” ساخت چین در راه ایران + تصاویر

مردان مصنوعی ، زنان مصنوعی

“مردان و زنان مصنوعی” ساخت کشور چین از جمله تولیدات شرکت های چینی میباشد که فقط به فروش خود فکر میکنند.

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1394

بازدید : 14,296 نفر

مردان و زنان مصنوعی چینی

این روزها عروسک های انسان نمای چینی به صورت گسترده در بازار کشورهای اسلامی در حال توزیع است و این مسئله جای نگرانی دارد چراکه باعث می شود با از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان بنیان خانواده ها سست شود!

زنان مصنوعی ، زنان مصنوعی ، مردان مصنوعی چینی ، زنان مصنوعی چینی

*هدف از ساخت عروسک های مبتذل چیست؟

به گفته صاحب شرکت تولیدکننده این محصول ، هدف از ساخت این عروسک های انسان نما کمک به جامعه بشری است ، به خصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند !!

آیا ساخت محصولات غیراخلاقی کمک به جامعه بشری می کند ؟!
آیا جوانان را به انحطاط اخلاقی و انواع بیماری های روانی نمی کشانند ؟!

شرکت های چینی جزو غول های اقتصادی دنیا هستند و البته برای این شرکت ها هیچ چیز جز تسخیر بازار و فروش جنس معنا ندارد.

*زندگی بیمارگونه با عروسک های انسان نما

مدت هاست که کودکان به خصوص در کشورهای اسلامی با تبلیغات گسترده شبکه های ماهواره ای ، درگیر روند رو به رشد توزیع عروسک های انسان نما هستند که شرایط اخلاقی، روحی، مادی، اعتقادی و… انسان را نشانه گرفته است.

زنان مصنوعی ، مردان مصنوعی چینی ، زنان مصنوعی چینی ، مردان مصنوعی

آمینه رحمت، روانشناس و کارشناس مسائل جنسی دراین باره می گوید : وقتی فردی با عروسک زندگی می کند ، دچار اختلالات شدید روانی می شود چراکه رابطه منطقی برقرار نشده و عاطفه ای شکل نمی گیرد . رابطه ای سالم است که با منطق و ازدواج صورت گیرد تا با تداوم انسان را به آرامش برساند.

زنان مصنوعی ، زنان مصنوعی چینی ، مردان مصنوعی ، زنان مصنوعی

انسان ها در طی مراحل رشد خود، رشد جنسی نیز دارند و اگر به صورت طبیعی این مسیر طی نشود، فرد در بزرگ سالی دچار انواع بیماری ها می شود .

ناصر قاسم زاد، درمانگر و روانشناس، ارتباط با عروسک های انسان نما را بیماری ” یادگارخواهی ” می داند و می گوید : جوانان با این عروسک ها فقط به بیراهه کشیده می شوند و اختلالات روانی آنان به اختلالات جنسی می رسد تا جایی که بعضاً تمایل به ازدواج را در خود سرکوب می کنند .

* عروسک های انسان نما ، ضربه به نهاد خانواده

با حضور عروسک های مبتذل ، دختران و پسران خردسال نیز دچار بحران می شوند و بلایی بر سر جامعه می آید که جبران ناپذیر است.

دکتر امان الله قرایی مقدم، جامعه شناس ، عروسک های مبتذل را خطری برای ارزش ها و هنجارهای جامعه می داند و می گوید : این عروسک ها در بدحجابی و بی حجابی تأثیر می گذارند و بی بندوباری را در جامعه ترویج می دهند و در مسائل ازدواج نیز اختلالاتی را ایجاد می کنند تا آنجا که احتمالاً به تجدیدنظر جوانان در امر ازدواج می انجامد و همچنین باروری و افزایش جمعیت را دچار بحران می کند .

این جامعه شناس توصیه می کند که مسئولان قبل از گسترش دامنه حضور این عروسک ها در جامعه ، جلوی این معضل را بگیرند.

* عروسک های انسان نما پشت درهای ایران اند ؟!

تاکنون این محصول ضد انسانی در سطح گسترده ، گریبان جامعه ما را نگرفته اما به شکلی متراکم در پشت مرزها صف کشیده است و با توجه به داغ بودن بازار سیاه قاچاق کالا حضور آن در ایران بعید نیست و زنگ هشدار آن چندی پیش برای مسئولان به صدا درآمده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>